22.2.2023 proběhla Valná hromada Krajského sdružení NS MAS Jihočeského kraje

22.2.2023 proběhla Valná hromada Krajského sdružení NS MAS Jihočeského kraje 1

Ve středu 22.2.2023 se konala Valná hromada Krajského sdružení NS MAS Jihočeského kraje.

Úvodního slova se ujal znovuzvolený předseda sdružení Tomáš Novák, kterého doplnil náměstek hejtmana Pavel Hroch. Ten ocenil práci MAS, mimo jiné i v probíhajícím dotačním programu NZÚ light.

Po zahájení proběhla volba členů komise, výboru a předsedy krajského sdružení. Projednán byl rozpočet na rok 2023, který byl všemi členy schválen.

Přítomní zástupci MAS byli také seznámeni s prací pracovní skupiny komunitní energetiky. Bližší informace sdělila Magdalena Chytrová.

Značná pozornost účastníků byla věnována diskuzi k přípravě strategických rámců a problematiky SCLLD a projednání postupu podání žádosti o dar Jihočeského kraje.

Datum vložení: 27. 2. 2023 14:58
Datum poslední aktualizace: 27. 2. 2023 15:10