Pozvánka na online kulatý stůl Nouzový plán péče

PozvánkaZveřejněno dne 15.2.2021

Dobrý den,

rádi bychom vás touto cestou pozvali na další On-line kulatý stůl. Uskuteční se ve čtvrtek 25. února od 10 hodin a jeho tématem bude Nouzový plán péče – nástroj podpory v případě náhlého onemocnění pečujícího na stránkách Pečuj doma. Jak se vypořádat s největší obavou pečujících: co se stane, když náhle nebudu moci pečovat? Nejen o tom bude právě tato konference.

Registrace probíhá od teď do čtvrtka 18. února, a to na mailu jirina.rabikova@mpsv.cz. (k paní Bc. Jiřině Rábikové Dzamkové, národní koordinátorce projektu Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň). Upozorňujeme, že kapacita On-line kulatého stolu je opět omezena. Odkaz na on-line vysílání vám bude zaslán po registraci minimálně dva dny před konáním. Kulatý stůl je určený odborné i laické veřejnosti. Předpokládaná časová náročnost je max. 2 hodiny. Akci zdarma pořádá projekt Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň MPSV ČR -  Senioři v krajích. Změna programu je vyhrazena.

Budeme rádi, když účast potvrdíte a kulatého stolu se zúčastníte.

Za projekt Senioři v krajích

Bc. Alena Bártíková, DiS.

Krajská koordinátorka projektu pro Jižní Čechy

Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň

Odbor sociálních služeb a sociální práce

Ministerstvo práce a sociálních věcí