Ocenění pro Rybářství Třeboň v soutěži Manažer čtvrtstoletí

Typ: ostatní
Česká manažerská asociace ocenila TOP 10 manažerských osobností ČR, dalších deset manažerů obdrželo speciální ceny.

Ing. Jan Hůda s oceněním Manažer čtvrtstoletíSlavnostního galavečera ve Španělském sále Pražského hradu dne 19. dubna se zúčastnily dvě stovky manažerů, premiér, členové vlády a další významní hosté, včetně prezidenta Evropské asociace manažerů.

O seznamu oceněných rozhodla Národní komise ČMA, složená z odborníků, která vybírala v konkurenci 1500 finalistů soutěže MANAŽER ROKU a šesti desítkami vítězů jednotlivých ročníků.

ČMA letos v rámci oslav 25 let soutěže MANAŽER ROKU udělila ocenění ještě ve speciálních kategoriích, kde v kategorii Regionální rozvoj získal titul manažera čtvrtstoletí Jan Hůda, předseda představenstva Rybářství Třeboň Hld. a.s. a prezident Rybářského sdružení ČR. Jan Hůda stojí v čele rybářského sdružení již osmnáctým rokem, na konci loňského roku byl zvolen na další tříleté období.

Vytvořeno: 26. 7. 2018
Poslední aktualizace: 26. 7. 2018 14:41