Byla vyhlášena zajímavá soutěž pro společnosti a organizace zaměstnávající osoby 55+

Vyhlášena soutěž na získání Ocenění

Dne 6. 6. 2019 byla vyhlášená soutěž na získání Ocenění „Společnost přátelská zaměstnávání osob 55+“

V příloze:

• TISKOVOU ZPRÁVU JSRLZ k vyhlášení soutěže a k výzvě pro zapojení – můžete využít pro šíření této soutěže a k oslovení potencionálních soutěžících.
  • LETÁK Ocenění „Společnost přátelská zaměstnávání osob 55+“ – obsahuje základní informace k soutěži. Tento leták můžete využít k oslovení a distribuci mezi Vaše partnery.
  • RAZÍTKO Ocenění „Společnost přátelská zaměstnávání osob 55+“ – razítko můžete využívat na Vaše materiály při propagaci soutěže. S tímto razítkem bude spojeno celé ocenění, např. v Deníku bude razítko využito pro označení zpráv týkající se soutěže (články apod.).

PŘIHLÁŠKA VČ. SOUTĚŽNÍHO DOTAZNÍKU - https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=2EHeURW3HkuJZ2yB8RfN3GvmqA93PFlCvHqW40S5jOhUNVg3M1AzVzVBMVVTU0cwQVk0RkdTQTg4US4u

Na uvedeném prokliku je přihláška a dotazník, po jehož vyplnění a zaslání se automaticky přihlásí účastníci do soutěže. Jedná se o klasický online webový formulář. Přihlášku je nutné odeslat nejpozději do 30.9.2019.

Pro Ocenění jsme vytvořili samostatné stránky na webu Jihočeského paktu zaměstnanosti (www.jcpakt.cz), konkr. na https://www.jcpakt.cz/oceneni-spolecnost-pratelska-zamest, kde jsou uvedeny základní informace, pravidla, proklik na přihlášku vč. soutěžního dotazníku, harmonogram soutěže, ceny pro vítěze a samozřejmě jsou zde uveřejněny všechny loga partnerů, kteří na soutěži spolupracují.

K propagaci budeme využívat facebookové stránky Jihočeské společnosti pro rozvoj lidských zdrojů, o.p.s. (Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů - @jsrlz) a budeme přes ně šířit informaci o spuštění soutěže. Rádi bychom Vás uvedli jako spoluorganizátory akce (pokud máte facebookové stránky) – při odsouhlasení spoluorganizování se příspěvek překlopí také na Vaše facebookové stránky a vy již nemusíte tvořit samostatně.

Na sociální sítě a do dalších médií, které využíváme, je vždy potřeba jiný formát informace. Pokud tedy budete potřebovat pro Vaše média jiný formát příspěvku (letáku), kontaktujte nás a my dle Vašeho zadání (parametrů) připravíme odpovídající formát (např. na webové stránky do aktualit, či na konkrétní webovou stránku, do nějakých Vašich newsletterů apod.).

Chtěli bychom Vás tímto požádat o distribuci a šíření informací o vyhlášené soutěži a Ocenění, které zapojení mohou získat.

Děkujeme za podporu, kterou jste svým zapojením vyslovili k této aktivitě a těšíme se na spolupráci.

S pozdravem

Ing. Dana Feferlová

Ředitelka společnosti

Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o. p. s.

tel: 608 572 263

Husova 9, 370 01 České Budějovice