První letošní jednání Řídícího výboru MAP ORP Třeboň

V pondělí 19.2.2024 se v příjemném prostředí bistra 105 v Třeboni uskutečnilo první letošní jednání Řídícího výboru Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro ORP Třeboň. Setkání se neslo v přátelské atmosféře, která podpořila plynulý průběh celého programu.

Hlavními body programu byly:

• Informace o projektu MAP IV. – Koordinátorka projektu seznámila členy výboru s s aktuálními informacemi k MAP IV.
  • Volba předsedy Řídícího výboru MAP ORP Třeboň. – V tajném hlasování byl zvolen nový předseda, kterým se stal [Jméno a příjmení].
  • Projednání a schválení dokumentů. – Řídící výbor projednal a schválil důležité dokumenty, jako je Statut a Jednací řád, organizační struktura
  • Diskuze. – V závěrečné části jednání se otevřela prostor pro diskuzi, ve které se členové výboru mohli podělit o své postřehy a návrhy týkající se školské praxe.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich aktivní přístup a těšíme se na další spolupráci!

Datum vložení: 21. 2. 2024 8:31
Datum poslední aktualizace: 16. 4. 2024 12:34